Nové spuštění stránek, stále vylepšuji :)

O MNĚ

jáJmenuji se Hana Kylarová vystupuji pod značkou HAKY Design. Kreativní tvorba mě provází od malička. Život bez ní si nedovedu představit. Ráda zkouším nové techniky a ještě raději je kombinuji a vymýšlím nové věci.

Již několikátý rok se plně věnuji bentonovým šperkům. Jedná se o jednoduchý a moderní výrobek, který Vás ale ozdobí snad v každé situaci. Ačkoliv se může jevit na první pohled nenápadně, tak v něm budete rozhodně nepřehlédnutelná. 

  • Veškeré šperky jsem ručně odlita ze šperkařského betonu, dobrousila a následně impregnovala
  • Ruční práce = každý kus je originál
  • Struktura betonu je jemnozrnná, nicméně občas jsou v betonu drobné bublinky, jež mu dodávají jeho osobitý vzhled.

I betonové šperky občas zkombinuji s jimýni technikami, takže vznikají velmi originální šperky.

V roce 2008 jsem začala pořádat první kurzy, abych získané dovednosti a znalosti mohla předávat dál. Práce se stejně naladěnými lidmi mě moc baví.

V listopadu 2021 jsem natočila Webinář o Výrobě betonových šperků. To byla pro mě zase nová zkušenost, jak Vám předat své zkušenosti jinou cestou.

Od března  do května 2022 probíhá má Prodejní výstava v Pasáži českého designu. TAM naleznete mé betonové šperky, které jsem zkombilovala s ručně vyráběnými africkými korálky KROBO BEADS. Vytvořit tímto kolekci unikátních šperků. Více o této výstavě naleznete zde.

Můžete mě potkávat i na různých trzích a tvořivých akcích (aktuální přehled plánovaných akcí naleznete ZDE.