Nové spuštění stránek, stále vylepšuji :)

E-KURZ

já_1V listopadu jsem natočila webinář na téma VÝROBA BETONOVÝCH ŠPERKŮ.

Plno z Vás si jistě nedovede představit, jak by se dal nosit beton na krku, nebo dokonce v uchu. A zda tyto výrobky nejsou těžké. V mém e-shopu, nebo v mé galerii se můžete přesvědčit, že to může být krásný moderní minimalistický prvek, který Vás ozdobí. Že se jedná o zatím velmi netradiční šperk, který ale získává na své oblibě a můžete jím oslnit. Nebo někoho velmi originálně obdarovat. Z betonu si můžete vyrobit náušnice, náhrdelníky, brože, náramky či prsteny. Pokud rádi experimentujete, určitě přijdete i na nové možnosti.

V mém kurzu se krok po kroku naučíte vše o výrobě šperků z betonu. Tzn., veškeré potřebné pomůcky a materiály, samotnou výrobu, probarvování, zdobení (při výrobě i po ní), dokončující opracování a kompletaci do náušnice, náramků, náhrdelníků, prstenů i broží. K tomu všemu i různé vychytávky a mé poznatky, na které jsem v průběhu tvoření přišla. Dozvíte se i, jak o šperky starat, aby déle vydržely.

Jelikož budu veškeré postupy dělat zároveň s Vámi, budu vše komentovat, dozvíte se o nich veškeré potřebné informace.

ZDE se můžete podívat na jednotlivé kapitoly a na videa zdarma.

 

Recenze na můj webinář

Dagmar J.

Velmi zajímavá technika, hezky natočeno a podrobně vysvětleno. Kurz jsem zhlédla na jeden zátah. Určitě vyzkouším, už mám seznam pomůcek, které "nutně" potřebuji.

Hela H.

S tvorbou šperkov z betónu je pre mňa novinka. To by ma ani nenapadlo. Je to pre ďalší pokrok vpred...vrelá vďaka

Mária M.

Už názov kurzu ma totálne dostal. Z betónu som už tvorila, ale misku a kvetináč, šperk by ma nikdy nanapadol - v každom prípade objednáme šperkársky betón a kurz si prejdeme s dcérkou celý :)

Jana S.

Tak s tvorbou šperkov s betónu som sa ešte naozaj nestretla. Vyzerá to veľmi zaujímavo a efektne. ďalšia inšpirácia na tvorenie a kombináciu aj s inými technikami. Ďakujem.

Vlasta M.

Dobrý den, rovněž jsem netušila, že beton slouží k výrobě šperků, milé překvapení, myslím, že tato technika stojí za vyzkoušení, kurz je tedy velmi inspirativní.

Pavla B.

Dobrý den, pro mě nová technika tvoření, velmi zajímavý nápad, jak si vyrobit netradiční šperky z betonu. Uvidím, kdy si najdu čas a vybavím se dalším tvořivým materiálem a dám se do díla :-) Děkuji

Urszula J.

Dobrý den, po shlédnutí tohoto kurzu můžu jen doporučit je velmi inspirativní. Také někdy vyzkouším a přeji hodně zákazníků.

Helena P.

Dobrý den, kurz je zajímavý, doporučím známým. Děkuji a přeji hodně nadšených a spokojených zákazníků ?

Lukáš H.

Vážně fakt supr

Marta K.

Dobrý večer,Váš kurz je velmi inspirativní.Když se řekne beton-tak se jenom staví,ale dělat šperky.Je toopravdu moc pěkné.Děkuji za inspiraci,někdy vyskouším.